Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2018 – wyniki

W dniach 04-04.2018 w Lipnikach odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w SOFT DARTA. W zawodach wzięli udział również zawodnicy z Nakła, wyniki poniżej:

Indywidualne Mistrzostwa Województwa Mężczyzn

Supreme Champion:Paweł Wołynka

 

Worthy Adversary: Tomasz Stopa
Maybe Next Time: Paweł Bączkowski
4th place: Andrzej Muszyński
5th place tie: Jan Wera,Kamil Wilmański
7th place tie: Tadeusz Karolak, Andrzej Terechow
9th place tie:
Bartosz Wieczorek
Sebastian Smarz
Krzysztof Chojnacki
Andrzej Karassek
13th place tie:
Andrzej Smarz
Dariusz Ochman
Marcin Domek
Krzysztof Piasecki
17th place tie:
Arkadiusz Adamczyk
Robert Sobecki
Marek Chudy
Tomasz Zielke
Mariusz Warzybok Taverna Nakło
Robert Szałkowski
Roman Knioła Taverna Nakło
Andrzej Sklepowicz Taverna Nakło
25th place tie:
Leszek Bojałkowski
Dariusz Rudziński
Arkadiusz Wawrzyniak Taverna Nakło
Mariusz Grzejda
Artur Kosiński
Krzysztof Lauer
Bartosz Siegieda
Mateusz Kwiatkowski
33rd place tie:
Damian Guzik
Kamil Białka
Dominik Wawrzyniak Taverna Nakło
Paweł Olejnik
Łukasz Gil
Łukasz Brodowski
Tomasz Mikietyński
Paweł Dombrowski
Krzysztof Wizner
Maciej Wątorski
Sebastian Tomaszewski
Paweł Wawrzyniak
Adrian Stachura
Maciej Rzepecki
Paweł Horka
Eryk Tudek
49th place tie:
Michał Worzała
Maciej Topoliński
Mateusz Mikietyński
Przemysław Gil
Michał Dombrowski
Waldemar Dudek
Paweł Zakrocki
Paweł Osowski
Łukasz Kowalczyk
Damian Starzyński Przemysław Jakimczuk

Mistrzostwa Kujawsko-Pomorskie Turniej Lucky Looser High Score

Supreme Champion:
Mariusz Warzybok Taverna Nakło
Worthy Adversary:
Leszek Bojałkowski
Maybe Next Time:
Dariusz Ochman4th place:
Przemysław Gil
5th place tie:
Roman Knioła Taverna Nakło
Krzysztof Lauer
7th place tie:
Arkadiusz Adamczyk
Andrzej Sklepowicz Taverna Nakło
9th place tie:
Paweł Olejnik
Dominik Wawrzyniak Taverna Nakło
Tomasz Mikietyński
Tomasz Zielke
13th place tie:
Mateusz Mikietyński
Dariusz Rudzinski
Łukasz Kowalczyk
Łukasz Brodowski
17th place tie:
Łukasz Gil
Paweł Horka
Waldemar Dudek
Kamila Mądra
Robert Szałkowski
Michał Dombrowski
Bartosz Siegieda
Kamil Białka
25th place tie:
Dorota Gajewczyk
Damian Guzik
Grażyna Grabowska
Adrian Stachura
Mariusz Mazajka
Ewelina Matuszewska
Michał Worzała
Paulina Dojniak
33rd place tie:
Paweł Wawrzyniak
Mateusz Kwiatkowski
Aleksandra Mikietyńska
Magdalena Rudzinska